Konferencje i spotkania z przedstawicielami drukarni w różnych częściach kraju to już tradycja. Wczoraj odwiedziliśmy kolejne na naszej mapie podróży miasto – Poznań.

Uczestnicy spotkania, jako pierwsi mieli okazję usłyszeć o nowej, modułowej ofercie zakupu systemu, do tej pory dostępnego wyłącznie jako całościowe rozwiązanie. Prowadzący spotkanie – Piotr Pakier omówił szczegółowo wszystkie funkcjonalności nowego Edytora, zaprezentował jego działanie na różnych produktach poligraficznych – od wizytówki, poprzez foto-album aż po kalendarz. Wspólnie z uczestnikami przeszliśmy przez cały proces przyjęcia i realizacji zamówienia w systemie, wskazując na nowości i usprawnienia.
Blanka Zapalska – odpowiedzialna za sprzedaż systemu, przedstawiła szczegóły nowej oferty i zasady współpracy, jak również sposoby finansowania zakupu. Oferta modułowa spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem – mamy już pierwsze zamówienia na moduł Edytora do kalendarzy!
Jesienny cykl konferencji wyjazdowych kończymy w Warszawie. Ostatnia szansa aby jeszcze w tym roku spotkać sią w ramach „Dni Otwartych” z Mnumi upływa 10 i 17 grudnia (czwartek). 
Serdecznie zapraszamy na ul. Kaskadową 8.
]]>