Jeśli nie idziesz naprzód to się cofasz – w przypadku oprogramowania ta maksyma jest szczególnie aktualna. Stały rozwój systemu, usprawnienia i dodawanie nowych funkcjonalności mają w Mnumi wysoki priorytet. Najczęściej inicjatorami zmian są sami Klienci, którzy zgłaszają do nas swoje propozycje. Każde zgłoszenie jest starannie analizowane – te zaś, które wpisują się w plan rozwoju systemu stają się podstawą do działań rozwojowych.

W tym miesiącu zakończyliśmy aktualizację kreatora projektów graficznych. Nie jest to jednak jedynie usprawnienie jego działania, choć szybkość pracy kreatora faktycznie jest najbardziej odczuwalna dla użytkownika. Pojawiło się mnóstwo nowych, długo wyczekiwanych funkcji – teraz praca z obiektem jest prostsza i wygodniejsza – linie pomocnicze, pokazywanie kąta obrócenia obiektu, lepsze wyeksponowanie aktywnej ramki, to tylko niektóre z udogodnień.

Bardziej wymagający użytkownicy, którym szczególnie zależy na zaawansowanej obróbce zdjęcia będą też usatysfakcjonowani – dzięki integracji naszego Wizarda z zewnętrznym systemem Aviary uzyskali oni dostęp do efektów specjalnych. Teraz można naprawdę „pobawić się” zdjęciem – dodać filtry, ramki, nasycenie koloru, ocieplenie a także skorzystać z redukcji „czerwonych oczu”. Zapraszamy do testowania!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera

Będziesz otrzymywał informacje o naszych promocjach!

Zapisałeś się, brawo!

Pin It on Pinterest

Share This